ČITALAC MJESECA APRILA

U želji da među našim učenicima podržimo čitalačku kulturu, sa zadovoljstvom objavljujemo imena naših najboljih čitalaca za mjesec april.

U kategoriji od 1. do 5. razreda, istakla se Sara Rajević, učenica 5. razreda. Sara je pokazala izuzetnu posvećenost čitanju i istraživanju, inspirišući vršnjake svojom ljubavlju prema knjigama i nepresušnom radoznalošću.

U kategoriji od 6. do 9. razreda, istakla se Lenka Golović, učenica 6. razreda, koja voli da istražuje različite žanrove čime obogaćuje svoj književni ukus. Lenka voli da diskutuje o pročitanim knjigama i kaže da joj to pomaže da produbi svoj doživljaj književnih djela.

Ovom prilikom želimo da pohvalimo sve naše čitaoce koji svakodnevno njeguju ljubav prema knjigama i čitanju. Njihova strast i posvećenost su pokretači našeg neprestanog napora da u našoj školskoj zajednici podržimo čitalačku kulturu.

Čestitamo Sari i Lenki na zasluženim titulama i želimo im još mnogo inspirativnih čitalačkih avantura u budućnosti!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*